نتایج جستجو برای عبارت :

برای ما ضمیر دیگری باید بسازند

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
اعتراف ابن حجر مکی به نزول آیه‌ی تطهیر در حق پنج تن آل عبا
ابن حجر مکی عالم بزرگ اهل تسنن و از دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در مورد آیه‌ی تطهیر می‌نویسد:
أكثر المفسرین على أنها نزلت فی علی وفاطمة والحسن والحسین لتذكیر ضمیر عنكم وما بعده .
اکثر مفسرین بر این هستند که آیه‌ی تطهیر در شان علی و فاطمه و حسن و حسین (علیهم السلام) نازل شده است به خاطر ضمیر عنکم که مذکر آمده است.
الصواعق المحرقة، تالیف ابن حجر مکی، جلد ۲، صفحه ۴۲۱، چاپ موسسه الرس
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
قبای کهنه ی تقدیر به جان و دست و تن افتاد خیال روی تو شب بنام آینه افتادبه لطف آینه هر شب نگاه خاطره چیدن ودیعه های شکر خند در نگاه تو چیدن بگو جان عزیزت به سهم عشق غریبی که مبتلای سجودی و مبتلای قریبی به مردمی که برایت دعای خیر ندارند دعای خیر بخواهی که سهم درد نکارند چه آتشی که بسازند و خاطری که ببازند چه نقشه ها که ندارند دسیسه ها که بسازند امید وصل ندارند که رسم درد بخوانند برای روی تو شب دعای صبر بخوانند برای شرح حقیقت به آسِمان گریزند &gt
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
وقتی که تحویلش گرفتم آقای فروشنده گفت "خب به جمع عینکی‌ها خوش اومدی"!در آینه به چشم‌هایم نگاه کردم، قرمز شده بود؛ شیشه‌ی مستطیلی عینک دورش را حصار کشیده و گویی سعی می‌کرد خستگی‌اش را پنهان کند.
حالا بهتر می‌فهمیدم که چرا عاشق شب و تنهایی‌ام، عاشق تاریکی شب‌های بلند و نشستن در عصرهای تاریک و روشن اتاق!
نور! من از نوری که اطرافم را روشن می‌‌کرد بیزار بودم؛ من از نور به تاریکی اتاق پناه می‌بردم، شبیه انسانی که از تنهایی به آغوش هر اهل و نا
 هوشمند سازی یکی از مواردی است که در سال های اخیر خیلی نامشان را میشنویم، تجهیزاتی مانند تلویزیون های هوشمند، تلفن هوشمند و قفل هوشمند. اما چه ویژگی ای در این وسایل وجود دارد که باعث میشود که با این پسوند آنها را صدا کنیم ، مفهموم هوشمند سازی چیست و چرا باید از این تجهیزات استفاده کنیم. در این نوشته در این باره توضیحاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.
به این دلیل به این تجهیزات هوشمند گفته میشود که در آنها از ویژگی هایی مشابه رفتارهای انسان
maryam rad:
قبای کهنه ی تقدیر به جان و دست و تن افتاد 
خیال روی تو شب بنام آینه افتاد
به لطف آینه هر شب نگاه خاطره چیدن 
ودیعه های شکر خند در نگاه تو چیدن 
بگو جان عزیزت به سهم عشق غریبی 
که مبتلای سجودی و مبتلای قریبی 
به مردمی که برایت دعای خیر ندارند 
دعای خیر بخواهی که سهم درد نکارند 
چه آتشی که بسازند و خاطری که ببازند 
چه نقشه ها که ندارند دسیسه ها که بسازند 
امید وصل ندارند که رسم درد بخوانند 
برای روی تو شب دعای صبر بخوانند 
برای شرح حقیقت ب
هزار سال دیگر هم که بگذرد
هزار ضریح مطلا هم که برایت بسازند
ما باز هم برای کهنه پیراهنی که از تو دریغ شد، گریه می‌کنیم.
+مردهای خانه عازم تواند و باز من جاماندم...
+از ما جامانده‌ها چه بر می‌آید جز اینکه دور هم بنشینیم به روضه خوانی و اشک...
+الحمدلله علی کل نعمه
+المستغاث بک یا صاحب الزمان
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو

چند تا صوت برایم باقی مانده...
از آن روزها که پاک تر از حالا بودند و روحم انقدر اسیر نبود
این صوت ها چند تک فریم یادم می آورند، چند حس، چند صحنه، هر کدام از یک سمت آن سرزمین...
و یادم می آورند من اهل کجا بودم...
می ترسم چیزی از آن آدم باقی نمانده باشد...

+ فقالوا ابنوا علیهم بنیانا
  می شود یک روز هم بر ما بنایی بسازند؟
خوب میدانی که ما طاقت تنها ماندن در این دنیا را نداریم...

وقتی که تحویلش گرفتم آقای فروشنده گفت "خب به جمع عینکی‌ها خوش اومدی"!در آینه به چشم‌هایم نگاه کردم، قرمز شده بود؛ شیشه‌ی مربعی عینک دورش را حصار کشیده و گویی سعی می‌کرد خستگی‌اش را پنهان کند.
حالا بهتر می‌فهمیدم که چرا عاشق شب و تنهایی‌ام، عاشق تاریکی شب‌های بلند و نشستن در عصرهای تاریک و روشن اتاق!
نور! من از نوری که اطرافم را روشن می‌‌کرد بیزار بودم؛ من از نور به تاریکی اتاق پناه می‌بردم، شبیه انسانی که از تنهایی به آغوش هر اهل و نااه

در هندسه مقدماتی، واژهٔ عمود رابطهٔ دو خط را توصیف می‌کند که با زاویه قائمه با یکدیگر تقاطع می‌کنند. یعنی زمانی گفته می‌شود یک خط بر یک خط دیگر عمود است که آن دو خط با یکدیگر زاویه قائمه بسازند.

سلبریتی های دلسوز که سفرهای خارجی شون تو  اوج  مشکلات مردم سیل زده قبول باشه ، واجبات مالی شرعی و قانونی خودشون رو اعم از مالیات و خمس  بپردازند کافیه و لازم نیست برای جمع کردن پول از مردم زحمت بکشند که برخی شون یک سال آنها را نگه دارند، بعد بخوان سالن تئاتر بسازند؛ به اندازه کافی ارگان های جمع کننده کمک ها از مردم داریم.
http://ziarani1.blog.ir/
آدمها فکر میکنند اگر یکبار دیگر متولد شوند،جور دیگری زندگی میکنند؛شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود.فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند،محکم و بی نقص.اما حقیقت ندارد...اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را میساختیم...#حقیقت
در جلسه پیش تصمیم بر این شد که این هفته اعضای انجمن سوژه مشترکی را به صورت سیامشق، تمرین کنند و از آن طرح یا داستان بسازند.
موقعیت:
چشمان شخصیت اصلی باز می شود و جهانی را می بیند که در آن هیچ کس دیگری وجود ندارد. در دنیا، هیچ کس به غیر از او نیست.
توضیح: انتخاب راوی، زاویه دید، علت و فضا به عهده خود نویسنده است.
آثار نوشته شده در جلسه خوانده شده و در صورت تمایل نویسنده، نقد و تحلیل خواهد شد.
با سپاس
 می‌گویند در روزگاران قدیم دو همسایه بودند که همیشه با هم دعوا داشتند. روزی با هم قرار گذاشتند هر کدام داروی بسازند و به دیگری بدهد تا یکی بمیرد و دیگری در آسایش باشد. یکی از همسایه‌ها رفت به عطاری بازار، قوی‌ترین سم را خرید و به همسایه داد تا بخورد. همسایه سم را خورد و رفت به خانه‌اش‌ او قبلا به خدمتکارانش گفته بود حوض را پر از آب گرم کنند و یک ظرف دوغ پر نمک آماده سازند.
ادامه مطلب
یکسال دیگر هم تمام شد. چندباری عاشق شدم و فارغ شدم. چندباری اشک ریختم. چندی به بی‌کسی گذشت. دفاع کردم، کرونا آمد و همه‌ی اینها همه در مقابل آدم نشدن من هیچ است و هیچ. چرا باید به م‌ح وابسته شوم حال آنکه او من را به هیچ جایش نیست.
فردا یک روز معمولی نیست فردا همه متمرکزند زندگی بهتری بسازند پس شاید من هم چنین کنم. 
دلم خلوت می‌خواهد. در خودم فرو رفتن می‌خواهد. خسته ام از این پالت هزار رنگِ قلبم.
همین قضیه اخیر نیوزلند -کشتار مسلمانان- از نظر آنها تروریسم نیست؛ گفتند حرکت مسلحانه! اینها اینجورند/ در این منطقه و شاید در همه دنیا، دولتی به بدی دولت سعودی من سراغ ندارم؛ هم مستبد است، هم دیکتاتور، هم فاسد، هم ظالم، هم وابسته. آنها اعلام کردند که برای این دولت مراکز تولیدموشک درست میکنند. البته اگرهم بسازند بنده ناراحت نمیشوم، چون میدانم اینها انشاءالله در دوران نچندان دور بدست مجاهدان اسلامی خواهدافتاد.
خیلی ها دوست دارند بازی بسازند اما نمی دانند که از کجا شروع کنند و با چه موتوری بازی بسازند.
من در این پست می خوام چند مورد از بهترین موتور های بازی سازی برای ساخت بازی های دو بعدی رو بهتون معرفی کنم.
1. گیم میکر استودیو
گیم میکر استودیو یک موتور بازی سازی معروف و به شدت گرون هست (البته تو ایران هیچی ارجینال نیست، پس می تونید رایگان دانلودش کنید).
شما با این موتور می تونید بدون نیاز به بلد بودن برنامه نویسی بازی بسازید (با کشیدن و انداختن).

2. گاد
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
سلام سحر بخیر خوابین یا بیدار؟آماده شنیدن قصه هستین؟
ﺩﺭ ﺳﺘﺎﺩ ﻧﻤﺎﺯ ﻔﺘﻢ:ﺁﻗﺎﺯﺍﺩﻩﻫﺎ، ﺩﺧﺘﺮﺧﺎﻧﻢﻫﺎ،از ﺷﺮﻦﺗﺮﻦ ﻧﻤﺎﺯ ﻪ ﺧﻮﺍﻧﺪﺪ، ﺑﺮﺍ ﻣﺎ ﺑﻨﻮﺴﺪ. 
ﺩﺧﺘﺮ ﺎﺯﺩﻩ ﺳﺎﻟﻪ ﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺷﺖ، ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﺑُﻬﺘﻤﺎﻥ ﺯﺩ، ﺩﺧﺘﺮ ﺎﺯﺩﻩ ﺳﺎﻟﻪ، ﻣﺎ رﺶﺳﻔﺪﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﻮﺍﺿﻊ ﻭ ﺮﻧﺶ ﻭﺍﺩﺍﺷﺖ. 
نوﺷﺖ ﻪ ﺷﺮﻦﺗﺮﻦ ﻧﻤﺎﺯ ﻪ ﺧﻮﺍﻧﺪﻡ ﺍﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻣﺭﻓﺘﻢ ﻣﺮﺗﺒﻪ ﺩﺪﻡ ﺧﻮﺭﺷﺪ ﺩﺍﺭﺩ ﻏﺮﻭﺏ ﻣﻨﺪ.
ﺎﺩﻡ ﺁﻣ
با مزایا شروع میکنیم؛ استفاده از iterator ها و generator ها خوب است چون:
1- خاصیت lazy بودن به ما امکان می دهد iterator هایی بسازیم که اندازه ندارند و عملا نامتناهی هستند.
2- مکانیزم iterator از لحاظ حافظه بسیار بهینه است و گاهی حتی چاره ای جز استفاده از iterator نداریم.
3- با استفاده از توابع __next__‌و یا yield می توان کلاس های بسیار مرتبی نوشت که به صورت کاملا شخصی سازی شده (customized) یک iterator را بسازند. مثال آن می تواند ساختن iterator بر روی یک دیتابیس یا دیتاست باشد.

ادامه مطلب
سال‌ها دل طلب جام‌جم از ما می‌کرد    و‌آنچه خود داشت ز بیگانه تمنّا می‌کرد
هر چه از بیرون می‌گیری شاید برای لحظاتی از تو کوهی از انگیزه بسازند اما با گذر زمان جز مقداری سنگ و صخره از این کوه نمی‌ماند! پس شاید بهتر باشد نگاهت را به سمت خودت متوجه کنی و نیروی محرکه مورد نیازت را داخل خودت جست و‌جو کنی، با این کار آتشفشان انرژی و انگیزه خودت خواهی شد و چشمانت دیگر به کف زدن‌ها و سرتکان دادن‌های دیگران نخواهد بود.
+سید علیرضا مصطفوی
حالا بر این باور رسیده ام که دل تنها چیزی است که وقتی از دست برود، دیگر بر نمی گردد. یک لاشه ی متعفّن می شود در بطنِ بیابان. تنها چیزی است که فقط به یک نفر می بندد و وقتی بسته شد، دیگر باز نمی شود. حتّی اگر بعد از آن هزاران نفر بیایند و بروند و دل ببازند و خاطره بسازند، باز دل در گروِ همان است. در لا به لای مرورِ خاطراتش. هر کسی هر شب قبل از خواب، لاشه ی دلش را وسط مغزش می گذارد. جایی که کورترین نقطه ی دنیاست.
بعد پلنگِ دلتنگی چنگ می اندازد به نرمه گو
شادی در جامعه از خانه و مدرسه شروع می شود. حتی اگر فردی نمی تواند در خانه محیطی مناسب و شاد داشته باشد،اگر در مدرسه به خواسته هایش برسد و مدرسه برایش مکانی باشد که در آن شاد است، او آن شادی که در وجودش است را به دیگران منتقل میکند و در نهایت هنگامی که افراد بزرگتر می شوند این را یاد گرفته اند که می توانند زندگی ای شاد و مناسب برای خودشان بسازند چرا که این خودشان هستند که با کارهای کوچک اما دلپذیرشان دنیا را برای همدیگر زیباتر می کنند.
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
من طرفدار مشایی نیستم و بسیاری از حرفها و کارهای او را اشتباه و هزینه ساز می دانم
اما 
همان هایی که روزی او را "جاسوس یهود" می خواندند و معتقد بودند "روح ابوبکر در جسم او حلول کرده"، تا به این وسیله، رییس جمهور وقت را از عرصه برانند، حالا مجبورند درباره جاسوسی دشمنان احمدی نژاد و شبکه های نفوذ تنیده بر پیکر مخالفان او فیلم و سریال بسازند.
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
2494 - «فرامرز دادس» از افسران پیشین گارد شاهنشاهی و کارشناس اطلاعاتی رسانه‌های بیگانه، با انتقاد از افرادی که دلشان را به «ربع پهلوی» خوش کرده‌اند، گفت: “چرندیاتی سرهم می‌کنند تا از رضا پهلوی خدایگان بسازند. آن هم در قرن21. او تنبانش را نمی‌تواند بالا نگهدارد. یعنی در کشور هشتاد و پنج میلیونی ایران آدم پیدا نمی‌شود که مردم باید به اسپرم معیوب! شاه بسنده کنند!؟”لینک کوتاه منبع:  yon.ir/mzdr124
دانلود فایل اصلی

افراد تحقیر کننده نقش چاقو را در هر محفلی دارند . زبانی به زهرآگینی تیغ‌های خارپشت دارند. شما هیچگاه از این‌ها تعریفی بدون نقص نمی‌شنوید. آنها همواره در هر صفحه‌ای سفید لکه‌ای سیاه پیدا خواهند کرد.
افراد این گروه سفیهانه دیگران را کوچک می‌کنند تا از خود فردی بزرگتر بسازند. این افراد اعتماد بنفس اندکی دارند و همواره حس می‌کنند وجود صفات مثبت در شما یا دیگران آنها را تهدید میکند. تنها طریقی که افراد این گروه برای ادامه‌ی حیات اجتماعی بلد
آدمها فکر می کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند جور دیگری زندگی می کنند، شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود، فکر می کنند می توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!
امّا حقیقت ندارد
اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!!
متل هابیت در نیوزلند | Hobbit Motel, New Zealand
مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها یکی از مشهورترین فیلم های سینمای جهان شد و طرفداران پر و پا قرص زیادی دارد که آرزو می کنند بتوانند برای یک شب هم که شده آرامش و راحتی خانه هابیت ها (کوتوله های معروف فیلم) را تجربه کنند. به همین دلیل مسئولان پارک Woodlyn در کشور نیوزلند تصمیم گرفتند دو خانه کاملا شبیه به خانه هابیت ها بسازند و آن ها را تبدیل به هتل کنند. البته اگر قد و قامت بلندی دارید و هم قد گاندولف هستید نگران نبا
آیت الله حائری شیرازی (ره) :
زنها وقتی باردارند،با احتیاط می‎نشینند و می‎ایستند. مؤمن هم باردار است و جنین او ایمان اوست.زن حامله اگر از بلندی بیفتد،بچه‎اش سقط می‎شود؛ مؤمن هم گاهییک حرف ناملایم می‎زند و ایمانش سقط می‎شود.زنی که پشت سر هم به این طرفو آن طرف می‎پرد، باور کن که حامله نیست.اگر حامله بود این‎طور بی‎پروا نبود. کسی هم که لابلای حرفهایش خیلی شلنگ تختهمی‎اندازد و در قضاوتش درباره این و آن،هرچه خواست می‎گوید،باور کن که حامل
سلام دوستان گرامی درحال ساخت بازی آنلاین هستیم تقریبا 2الی 1.5 ماه شاید طول بکشه
برای همکاری با ما ما پیام خصوصی بدید به این افراد نیازمندیم:اگه با ما 2 نفر همکاری کنند بین 2 الی 3 هفته کارو تموم میکنیم.
1گرافیست 
2کسی که با فوتوشاب کار کرده و میتواند اسپرایت بسازد
3کسانی که میتوانند گرافیک فلت طراحی کنند
4کسانی که میتوانند بک گراند عالی بسازند
5کسانی که با گرافیک ul آشنا هستند
به نظرم باید ستایش چهارم ساخته بشه 
توی این سری اولویت با اونایی بود که آفتاب لب بوم بودن 
ستایش و فردوس و خانم بزرگ و آقای مظفری ازدواج کردند
سری چهارم باید ساخته بشه تا محمد پسر ستایش دوتا دختر ای صابرم ازدواج کنند
تازه هنوز عروس فردوس که روی ویلچرم بود مونده اونم باید خوب بشه و یه شوهر براش پیدا بشه 

از اتاق فرمان اشاره میکنند بابای پریسیما اعتراض کرده من به خاطر شماها قتل انجام دادم رفتم زندون چرا برا من زن نگرفتی برای همین احتمالا ستا
پف ماجرا کمی خوابیده. خواهرم قدری آرام‌تر است. از دیشب به هر چیزی نگاه می‌کنم، به فکر می‌روم. یعنی دزدها موقع برداشتن لوازم نوی یک تازه‌عروس، به سال‌هایی که به سختی گذرانده‌اند، به وام‌هایی که گرفته‌اند، به اینکه دوباره کی می‌توانند خانه‌ای به این زیبایی بسازند و به اینکه شوک دیدن خانه‌ی خالی چه حالی به یک زن باردار می‌دهد، فکر می‌کنند؟
+ نمی‌توانم به بقیه بگویم برای پول، مال، برای چیزی که ارزش جانی ندارد، نفرین نکنند. شاید چون مال
من که فکر می‌کنم بامداد جمعه نقشه‌ی آسمان به هم ریخت. یک ستاره به ستاره‌های آسمان اضافه شد. از آن ستاره‌های پرنور، تو بگو به قدر شعرای یمانی، حتی پرنورتر. از همان‌ها که ستاره‌پرستان دست رد به‌شان نمی‌زدند، اصلاً زانوهای‌شان سست می‌شد وقت دیدنش، سرشان پایین می‌افتاد.مگر وقتی روی زمین بود هزاران سال نوری از او فاصله نداشتیم؟ اصلاً مگر در یک زندگی چند نفر را می‌شود دید که مهر و صلابت با هم در نگاهش جا شود؟ چند نفر را می‌شود دید که آدم را
دانشجویان عزیز
با سلام
دوستانی که هنوز پست الکترونیکی نساخته اند یا قصد ساخت جی میل دارند می توانند از طریق آموزش تصویری ساخت جی میل، برای خود پست الکترونیکی بسازند.لطفا لینک زیر را دنبال کنید.
آموزش تصویری ساخت جی میل
همچنین می توانید فیلم ساخت جی میل را نیز از طریق لینک زیر مشاهده کنید :
فیلم ساخت جی میل
موفق باشید

روزی پیش گوی پادشاهی به او گفت که در روز و ساعت مشخصی بلای عظیمی برای پادشاه اتفاق خواهد افتاد. پادشاه از شنیدن این پیش گویی خوشحال شد. چرا که می توانست پیش از وقوع حادثه کاری بکند.
پادشاه به سرعت به بهترین معماران کشورش دستور داد هر چه زودتر محکم ترین قلعه رابرایش بسازند. معماران بی درنگ بی آن که هیچ سهل انگاری و معطلی نشان بدهند، دست به کار شدند.
آنها از مکان های مختلف سنگ های محکم و بزرگ را به آنجا منتقل کردند و روز و شب به ساختن قلعه پرد
بسم الله الرّحمن الرّحیم
خودت را دریاب، بقیه چیز ها در گوگل هست...مهم ترین سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که من برای چه خلق شدم.بگذارید سوال را ساده تر کنیم.من چه کاری را میتوانم انجام بدهم که از همه بهتر باشم؟جواب این سوال دقیقا همان هدفی است که شما برای آن خلق شده اید و آن همان رسالت شماست.رسالتی که شاید قبل از شما به دوش هزاران نفر دیگر هم در تاریخ بوده است ولی تنها تعداد کمی از آنها این را برآورده کرده اند و تعداد خیلی زیادی شکست خورده ا
بازیکنان در بازی Bloodborne قادر هستند تا شخصیت شکارچی مختص به خودشان را بسازند. در این بازی توانایی‌ها و آزادی‌های زیادی در این زمینه به شما داده می‌شوند اما برای شروع می‌توانید از راهنمایی‌هایی که در این مطلب تحت عنوان آموزش بازی Bloodborne برای شما فراهم کرده‌ایم بهره بگیرید.
همانند دیگر بازی‌ها، اسم، سن، جنسیت و یا ظاهر شخصیتی شما هیچ تاثیری در گیم‌پلی بازی ندارند، جز این که شاید دیگران را تحت تاثیر قرار بدهد. تنها تصمیمی که باید با دقت زیا
فیلم (به انگلیسی: Film) اصطلاحی است که به‌طور عام شامل تصاویر و عکس‌های متحرک و همچنین زمینه می‌گردد. فیلم در لغت به معنی «نوار باریک» است و از آن جایی که برای اولین بار تصاویر متحرک روی فیلم ها ثبت می‌شدند و به این وسیله نمایش داده می‌شدند، این نام روی تصاویر متحرک ماند، البته امروز خود کلمه «فیلم» به‌طور تخصصی فقط به تصاویر متحرکی گفته می‌شود که در سینما نمایش داده می‌شوند، اگر همین فیلم‌ها پس از آن که دوره اکرانشان تمام شود از تلویزی
به نام خداسلام
من سامان قادر پناه، دانشجوی رشته مهندسی مکانیک،
قصد دارم ایده هایی که به ذهنم میرسند رو بنویسم و در صورت داشتن قابلیت ساخت ان ها را به مرحله نواوری برسانم، و چون طرز فکر افراد باهم متفاوته از شما دوستان خلاق و ایده پرداز دعوت میکنم ک ایده های خود را با مجموعه ما به اشتراک بزارید. شاید کسانی باشند که منتظر فرصتی هستند  تا طرح مورد نظرشون رو ارائه دهند و با همکاری دیگران بسازند و زندگی جدید و بهتری برای خود و دیگران رقم بزنند، م
 یکی از اصحاب  گوبد سالیکه هارون حج گزارد امام رضا ع از مدینه  بققصد حج  بیرون شد تا بکوهی رسید که دست چپ  راهست وقتی بجانب مکه. روی روی و بان کوه فارع قطعه قطعه شود ما معنی این سخن نفهمیدیم  چون از انجا پشت کردو هارون رسید در انجا بار انداخت جعفر بن یحیی برمکی که در در بار هارون. دولت و شوکت بزرگی داشت بالای ان کوه رفت  ودستور دادبرای او در انجا  مجلسی بسازند چون از مکه باز گشت بالای ان کوه رفت ودستور دادخرابش کنند و چون بعراق باز گشت امر هارو
عضله سازی زنان یکی از موضوعاتی است که طرفداران خاص خود را دارد.
البته خیلی از افراد، عضله‌سازی را با چاق‌شدن اشتباه می‌گیرند؛ اما لازم است بدانید که عضله‌سازی،‌ یعنی افزایش بافت عضلانی و بدون چربی بدن.
امروزه اکثر خانم‌ها برای خوش‌فرم شدنِ بدنشان،‌ سراغ تمرینات بدنسازی می‌روند تا چربیِ بدنشان را به حداقل برسانند و استایلی ورزشکاری و عضلانی بسازند.

ادامه مطلب
هدف تمامی خریداران درب های ضد سرقت در وهله اول امنیت درب ضد سرقت می باشد و شرکت های سازنده تلاش می کنند درب های ضد سرقتی بسازند که در حین داشتن امنیت فوق العاده بالاتر نسبت به درب های معمولی، دارای ظاهری زیبا و همچنین متنوع و کاربردی باشند که شرکت ایمن سامان در این زمینه توانسته دربهای ضد سرقت و همچنین پنجره های دو جداره را از نظر امنیت، کیفیت و زیبایی به بازار ارائه نمایید.
امروزه انسان ها به دنبال ایمن ترین وسایل برای ایجاد امنیت در خانه و
⬅ بعضی که می‌گویند در نرم‌افزارها و بازی‌های غربی آزادی‌م! باید پاسخ دهند:
پس چرا در بازی‌هایی مانند سیمز و جی‌تی‌ای، کاربران نمی‌توانند مسجد و حسینیه بسازند، نماز بخوانند، روزه بگیرند، به فقرا و دردمندان کمک کنند، علیه استکبار و استعمار اقدام کنند، صدقه بدهند و...؛ اما می‌توانند آدم بکشند، انحراف جنسی داشته باشند، سرقت کنند، آشوب به پا کنند، در مجالس رقص و آواز حاضر باشند؟
آیا بازی های رایانه ای تعاملی هستند یا هدایت‌گر و جهت‌دار؟
گاهی فکر  میکنم 
شاید  این آخر کاری خیلی بی حوصله شدم 
اما 
دوروبر من هیچ کی حالش خوب نیست 
زندگی هم برای هیچ کی خوشایند نیست
منم خوب نیستم
خدایا آدمات چقد بالا و پایین دارند
روزگار دلسرد کننده ای شده
وقتی بزرگترا  می خوان دنیای بزرگی  برای خودشان بسازند 
منم دنیای کوچک خودمو  دارم
ودلخوشی های خاص خودم
 که شاید هیچ ارزشی برای دیگران ندارند  
یاد گرفتم که به هیچ چی فکر نکنم 
اما بعضی وقتها یه چیزی مثل خوره وجود آدمو میخوره 
آخه عقل که این چی
استقبال از تور کیش بدین صورت است که همه ساله غریب به دو میلیون نفر از گردشگران داخلی و خارجی با برگزیدن تور کیش، به سمت این جزیره که به مروارید خلیج فارس معروف است راهی می شوند و از زیبائی ها بی شمار آن دیدن می کنند. این جزیره به منظور اینکه یک منطقه آزاد و توریستی به حساب می آید، دارای انواع توریست ها، در قالب های گوناگون گردشگری تفریحی و کاری می باشد. جزیره ی زیبای کیش در جنوب ایران و در خلیج زیبای همیشه فارس قرار گرفته است. این جزیره که در اس
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
در پرداختن به حوزه گردشگری، نباید اسیر اعداد شد. نمی‌توان تاثیر افراد را فراموش کرد، زیرا یکایک آنها، قلب تپنده گردشگری هستند. سازمان بین‌المللی گردشگری در کتابی با عنوان «داستان‌های گردشگری: داستان من، جامعه من، آینده ما» سرگذشت کسانی را روایت می‌کند که برای توسعه گردشگری و ایجاد تغییری مثبت در اجتماع پیرامون خود کوشیده‌ و لحظات به یاد ماندنی برای گردشگران ساخته‌اند. این کتاب، بازتاب تکاپوی افرادی است که ظرفیت‌های جوامع خود را خلا
در پرداختن به حوزه گردشگری، نباید اسیر اعداد شد. نمی‌توان تاثیر افراد را فراموش کرد، زیرا یکایک آنها، قلب تپنده گردشگری هستند. سازمان بین‌المللی گردشگری در کتابی با عنوان «داستان‌های گردشگری: داستان من، جامعه من، آینده ما» سرگذشت کسانی را روایت می‌کند که برای توسعه گردشگری و ایجاد تغییری مثبت در اجتماع پیرامون خود کوشیده‌ و لحظات به یاد ماندنی برای گردشگران ساخته‌اند. این کتاب، بازتاب تکاپوی افرادی است که ظرفیت‌های جوامع خود را خلا
در پرداختن به حوزه گردشگری، نباید اسیر اعداد شد. نمی‌توان تاثیر افراد را فراموش کرد؛ زیرا یکایک آنها، قلب تپنده گردشگری هستند. سازمان بین‌المللی گردشگری در کتابی با عنوان «داستان‌های گردشگری: داستان من، جامعه من، آینده ما» سرگذشت کسانی را روایت می‌کند که برای توسعه گردشگری و ایجاد تغییری مثبت در اجتماع پیرامون خود کوشیده‌ و لحظات به‌یاد ماندنی برای گردشگران ساخته‌اند. این کتاب، بازتاب تکاپوی افرادی است که ظرفیت‌های جوامع خود را خل
فولات که به عنوان اسید فولیک نیز شناخته می شود، نوعی ویتامین گروه B است. به طور دقیق بگوییم ویتامین B9 است. وجود فولات در رژیم غذایی ضروری است. ضروری بودن یک ویتامین در رژیم غذایی به این معنی است که انسان ها نمی توانند آن را در بدن شان بسازند و لازم است آن را از رژیم غذایی دریافت کنند.
فولات برای بسیاری از عملکردهای بدن لازم است و بیشتر برای ساختن و ترمیم DNA و نیز سایر واکنش های زیستی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین وجود فولات برای ساخت سلول های
شاعران تافته های جدا بافته از دیگران نیستند. فقط این هنر را یاد گرفته اند که خود را و دیگران را در خود بشناسند.
و در نظاره ی انسان و هستی و نظاره ی انسان در هستی از این معمای بزرگ خرد سوز معنی های کوچک دلپذیر بسازند.
و با این شناخت و نظاره ی آن چه میگویند برای احساس و اندیشه ی دیگران مأنوس باشند.
و این هنری است که در آن فریب دادن دیگران فریب دادن خود است و هیچ باختی تلخ تر از پوچی فریب دادن خود نیست .
شعر زبان کودکی انسان است و انسان نمیخواهد دامن
اینکه میگم زندگی من با کتاب گره خورده یک شعار نیستیه حسی نیست که بخوام به مخاطب القا کنم زندگی من با کتاب گره خورده چون هر وقت هر کتابی رو خوندم باعث تغییری در نگرش من در ذهن من بوده و همچنان خواهد بود من هرزمان ورقی از کتاب را مطالعه کردم باعث دگرگونی در آفرینش خدا مقدار باعث دگرگونی ذهن افراد بشه اما حقیقت مطلب و به روانی اگر بخوام بیان کنم منظورم اینه که باعث شده کتاب تا من فردی دیگر خلقی دیگر در این زمین باشم من آمده ام تا ذهن خودم را با کتا
اگر روشنفکری این است، من این روشنفکری را نمی‌خواهم.
اگر روشنفکری یعنی بی‌غیرتی و خندیدن به پایمال شدن ارزش‌ها این روشنفکری در سطل آشغال زیباتر است.
اگر روشنفکری و اپن مایند بودن به معنای بی هویتی و بی شخصیت بودن است، من منجمدترین آدم این دور و اطرافم.
این‌ها جملاتی بودند که پس از دیدن فیلم Call me by your name و شنیدن صحبت‌های پدر "الیو" با فرزندش در ذهنم می‌جنبیدند. آره پسرم ما(یعنی من و مادرت) مشکلی با همجنسبازی تو نداریم.
اگر با فرهنگ بودن یعنی س

نماز جماعت به امامت کنیز مست
ولید بن یزید در سال ۱۲۵ هجری قمری به خلافت رسید. او به شراب‌خواری شُهره بود و دستور داد در دارالخلافه حوضی از شراب برایش بسازند!شبی در حالی که مست بود، با کنیز خود هم‌بستر شد. هنگام سحر، صدای اذان صبح را شنید.  عمامه خود را بر سر کنیز نهاد و عبایش را به دوش او انداخت و دستور داد که کنیز، صورت خود را بپوشاند و به جای او به محراب نماز رفته و نماز جماعت بخواند. کنیز هم اطاعت امر کرد و با همان حالت مستی و جنابت به مسجد
دانشمندان موفق شدند با استفاده از فناوری تراهرتز، سیستمی بسازند که بدون باز کردن کتاب بتوان درون آن را مشاهده کرد.
گروهی از دانشمندان از دانشگاه‌های ام آی تی و جورجیا تک موفق شدند دستگاهی بسازند که می‌تواند صفحات کتاب را در حالت بسته بودن آن ببیند و کلمات را از صفحه سفید تشخیص دهد. نمونه اولیه این دستگاه با موفقیت کلمات را از میان یک دفترچه ۹ صفحه‌ای تشخیص داد. سازندگان امیدوارند که به مرور سیستمی بسازند که بتواند از جلد کتاب هم کلمات را ت
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
نسل پنجم کامپیوتر ها
در نسل پنجم کامپیوترها، به سادگی استفاده کاربران از کامپیوتر و برنامه نویسی توجه بسیار زیادی شده است. چرا که با کاهش قیمت سخت افزار، مخارج استفاده از کامپیوتر به مراتب از قیمت خود آن بیشتر خواهد بود. استفاده کنندگان خواهند توانست بودن اطلاع از طرز کار و جزئیات داخلی قسمتهای مختلف، آنها را به صورت آماده تهیه کرده و به دلخواه خود سیستم‌هایی کامپیوتری(نرم‌افزارهای کاربردی) بسازند. امروزه، به کمک نرم‌افزارهای موجود، مه
شاید بتوان این مسئله را انقلابی در صنعت چاپ سررسید یا چاپ تقویم رومیزی دانست.تصور کنید یک لباس را به طور آنلاین خریداری می کنید و بدون آنکه پیک خرید را به شما تحویل دهد، لباس را از رایانه تان در اتاق نشمین خانه خود تحویل بگیرید.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران ، دانشمندان در تلاش برای عرضه فناوری چاپ چهار بعدی هستند تا راه را برای مواد هوشمند که خودشان را تغییر شکل می دهند هموار کنند.
محققان در حال ترکیب انواع مختلف پلاستیک و الیاف ه
نورمحمد و خانواده شش نفره اش 40 سال پیش از دیاری خشکسالی زده  در جنوب ایران به سرزمین همیشه سبز "استرآباد" مهاجرت کرده بودند با تنها  توشه ای که از آن دیار با خود به همراه آورده بودند، لباس های بلند اهالی جنوب.
 از فردای همان روزی که به شمال آمدند همگی در مزارع پنبه و جالیز مشغول به کار شدند. نورمحمد 35 ساله به همراه خدیجه  30 ساله که بچه پنجمشان را بار دار بود و دختر کوچکش را بر پشت می بست، در مزرعه پنبه کار می کردند و 4 بچه قد و نیم قدشان به خیار چی
ایستاده ام،
      ایستاده ای،
            ایستاده ایم،
                        جنگلیم؛
           تن به صندلی شدن نداده ایم.    
غلامرضا بکتاش.

۰ تیشه های وحشی و دندان تیز به درختان بی دفاع هجوم می آورند تا تن آنها را تخته کنند و با آن، میز و صندلی و در و پنجره بسازند. بی انصاف ها، به هیچ صغیر و کبیری رحم نمی کنند. بیشتر درختان، ناامید از زندگی، تسلیم جفای تیشه می گردند و نقش بر زمین. برعکس، در گوشه و کنار جنگل، هستند درختانی غیور و بی ادعا که محکم ایست
#فیلم سینمایی #روباه کارگردان : بهروز افخمیمدت زمان ⏱ : ۹۰ دقیقهرده سنی : ۱۴+
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
روباه همه از اینکه قدرتمند باشند لذت می‌برند.در ذهن من و شما این رو فرو کردند که ایران این‌طور است و اون‌طور است.احساس افسردگی چیزیه که اگر بتونند در ما ایجاد کنند، بیشترین سود رو در نابودی یک ملت بردند!آن‌هم ملت فهیم و متمدن ایران!ببینید...
لینک دانلود با حجم ۲۸۰.۲۸ مگابایت:
https://b2n.ir/703741
به وقت تعطیلات
https://eitaa.com/tatilat98

#نقد_فیلم #روباه
✔️ «روباه
               بسم الله الرحمن الرحیم
مشبک کاری هنری قدیمی بوده که با پیشرفت علم معماری در ایران نقش خود را به اشکال مختلف نشان داده است، از زمانی که بشر به فکر ساختن کلبه و خانه یا هر جای مسقفی برای زندگی خود افتاد، به این فکر بود که چگونه نور بیرون را به داخل هدایت کند. این بود که به فکر افتاد تا “پنجره” ای به بیرون بسازند. در ابتدا این پنجره تکه ای سنگ سوراخ شده یا چرم و برگ بود. که فقط قسمت هایی از آن را را سوراخ و یا برش می دادند یا به اصطلاح آ
در فیلم انتقام جویان1داستان از این قرار بود که چندین نفر دور هم جمع شدند تا یک گروه بسازند وبا دشمنان بشریت​ بجنگند و نگذارند که به مردم اسیبی برسد. بعد انها گروهی ساختند بنام انتقام جویانکه تأسیس کننده ان گروه مارول بود که ان  گروه از افرادی مانند:
طور،مرد اهنی،رابین،بیوه ی سیاه(ناتاشا)و.......تشکیل شده.
حالا دشمنان اونا کی بود؟
دشمنان اونا عبارتند از:
تانوس (هالک بنفش)وافرادش.
وهدف اونا گرفتن شش سنگ ابدیت تا بتونه بر کل جهان مسلط باشه وبخا
از برای عقل ناقص و عدم تفکر، دیدن چیز ها و عینا تکرار کردنشان بی آنکه فکر کنیم به هیچ عواقبی. به آنکه ترس از تاریکی غریضی ـست و مثلِ زنبور ها کلنی می سازیم. به آنکه تمام پستانداران در بد تولد بلد بوده اند از پستان های مادرشان بنوشند و تمام پرنده های ایزوله شده ای ک توانستند بی یاد گیری لانه بسازند. از آنکه اکثر حیوانات دو پا از روی تکرار، تنها زنجیره احمقانه تولید نسل بوده اند و نسبت به آنچه باعث شده اند هیچ مسئولیتی قائل نیستند. از آنکه نمی فمه
من تو را میگذارم در چمدانی کهنه و حمل می‌کنم تا وقتی دوردست ترین سرزمین‌ها را پیمودم، گمان کنم در وطنم هستم. من از دریاهای زیادی عبور خواهم کرد، بیابان هایی را پشت سر خواهم گذاشت که تا چشم می بیند بیابانند و آنقدر دور خواهم شد که از آن شهر، تنها تو برای من بمانی.
من از آن آسمان تیره ، از خورشید بی رحم و سوزان، من از درختان بی ثمر خیابان ها،از دیوارهای سنگی و بغض آلود گذر خواهم کرد و بی آنکه بخواهم؛ یادی از آنها را تا ابد با خود خواهم داشت.من مرد
مخفی نگه داشتن اطلاعات حساس در تجارت ، مانند فرآیندهای تخصصی ، لیست های مشتری و اسرار تجاری می تواند تفاوت بین بقا یا سقوط یک تجارت را تعیین کند.
در طول سال ها ، بسیاری از مشاغل مجبور شده اند راه هایی را برای محافظت از اطلاعات تجاری و اسرار محرمانه و اختصاصی خود ، اسرار تجاری و سایر اطلاعات محرمانه نه تنها از رقبا بلکه از عموم مردم بسازند.
برخی از مشاغل مانند Coca-Cola و KFC موفق به حفظ اسرار تجاری خود برای 100 سال یا بیشتر می شوند. چگونه آنها این کار
به بهانه فراگیر شدن تب کوییز گذاشتن از سایت grandedesafio.com در داخل اینستاگرام ، تصمیم گرفتم در مورد عصری که داده (Data) در آستانه تبدیل شدن به گران بها ترین کالای دنیاست، چند خطی بنویسم!
قبل از آن توضیح مختصری در مورد این سایت بدهم! شما در این سایت ۲۰ سوال را انتخاب می کنید و جواب آن ها را نیز مشخص می کنید ۲۰ سوالی که در مورد سلایق و علایق شما می باشند، که از سوالات ساده ای نظیر ترجیح شما بین قهوه و چای تا سوالاتی نظیر ترجیح عشق یا ثروت، علاقه تان به شب
پسر کوچکی در مزرعه ای دور دست زندگی می کرد هر روز صبح قبل از طلوع خورشید از خواب بر می خاست و تا شب به کارهای سخت روزانه مشغول بود. هم زمان با طلوع خورشید از نرده ها بالا می رفت تا کمی استراحت کند. در دور دست ها خانه ای با پنجره هایی طلایی همواره نظرش را جلب می کرد و با خود فکر می کرد چقدر زندگی در آن خانه با آن وسایل شیک و مدرنی که باید داشته باشد لذت بخش و عالی خواهد بود. با خود می گفت: اگر آنها قادرند پنجره های خود را از طلا بسازند پس سایر اسباب خا
نام فیلم : Widows 2018 / بیوه ها
محصول کشور : انگلستان | آمریکا
تاریخ اولین اکران : 16 نوامبر 2018 (آمریکا) – 25 آبان 1397
ژانر : جنایی | درام | هیجان انگیز
زبان : انگلیسی | اسپانیایی | لهستانی
کارگردان : Steve McQueen
نویسنده : Gillian Flynn, Steve McQueen
بازیگران : Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki
خلاصه داستان فارسی : این فیلم که در شیکاگوی امروزی و در زمان آشفتگی اتفاق می افتد، داستان چهار زن را روایت می کند که به غیر از بدهی های به جا مانده از فعالیت های جنایتکارانه همسران م
در فیلم انتقام جویان1داستان از این قرار بود که چندین نفر دور هم جمع شدند تا یک گروه بسازند وبا دشمنان بشریت​ بجنگند و نگذارند که به مردم اسیبی برسد. بعد انها گروهی ساختند بنام انتقام جویانکه تأسیس کننده ان گروه مارول بود که ان  گروه از افرادی مانند:
حالا دشمنان اونا کی بود؟
دشمنان اونا عبارتند از:
تانوس (هالک بنفش)وافرادش.
وهدف اونا گرفتن شش سنگ ابدیت تا بتونه بر کل جهان مسلط باشه وبخا
امروزه پله گرد و پله پیچ نیازمند دکوراسیون خاصی می باشند. ممکن است هر کسی دکوراسیون خاص خود را طلب کند. نرده شیشه ای از آن دسته نرده هایی است که جلوه مدرن و زیبایی به پله گرد و پله پیچ شما می دهد ولی قیمت بالای نرده شیشه گرد باعث شده است کمتر مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت بالای خم کردن شیشه و اتصالات گران و هزینه نصب بالا باعث شده است قیمت این مدل نرده بالا باشد. در این مدل نرده از شیشه های سکوریت و یا لمینیت استفاده می شود. 
توجه داشته باشید اگر
از آن وقتی که ویروس آمد و بُرد
سلامت از بزرگ و کوچک  و خُرد

به شهرم  همتی چندان روانه  شدن عاشق به یاری  آن  زمانه

جوانان وطن با شور و حالیکُنند شهر را ز این  ویروس  خالی

سپاهی و بسیجی دست در دستهمیشه پای کار تا می توان  هست

همه اهل محل از مرد و از  زنکه یاریِ کرده اند این جمع بیست تَن

به تهران و به قم از هر دیاریکمک های فراوان داده یاری      بسازند همتی در طول دوران  همه فعال کار تا زیر باران

بنازم شهر فاضل ای نراقیحریفش هم نشد ویروس
خیلیا رو دیدم که میخواند تیم بسازند خیلی هم انقلابی و پر شور فکر میکنند و به همه دری هم میزنند ولی به نتیجه نمیرسند.خودم هم قبلا سعی کردم ولی مشکلات زیاد بود بعضی وقتا مشکلات خارجی بود مثل تحریم و عدم امکان عرضه محصول به بیرون از کشور بعضی وقتا مشکل یک مقدار داخلی تر بود مثل ایده هایی که دولت یا سازمان‌ها دست گذاشته بودند روش یا منافعشون رو به خطر مینداخت و بعضی وقتا مشکل داخلی تر بود یعنی داخل خود تیم و نمیشد کنار هم نگهشون داشت
یکم با خودم ف
یه زمانی تا مطلبی در وب می نوشتی و برای چندتا دوست می فرستادی معروف میشدی. به سرعت لیستهایی مانند این ساخته میشد و همه کپی می کردند. دلیلش هم نبود سایتها و محتوای خصوصا آموزشی بود. هر کی هر ایده ای رو می چسپید می شد استاد مسلم همان ایده و بعدها شاید به نوایی هم می رسید.
رقابت در روزهای اول بر سر این بود که کی چی داره؟ این روزها اما رقابت بر سر اینه که کی بهتر داره و اون دوره اولیه رو گذروندیم
یه دوره میانی هم این وسط بود: دوره ای برای آنها که هبتر ا
حالا دشمنان اونا کی بود؟
دشمنان اونا عبارتند از:
تانوس،لوکی،التران،فرقه ی توطئه و...
وهدف اونا گرفتن شش سنگ ابدیت تا بتونه بر کل جهان مسل
همانگونه
که از نامش پیداست تالابی در قلب کویر یزد که در اثر رهاسازی آب های تصفیه خانه
فاضلاب ایجاد شده. تالاب پساب به دلیل قرار گرفتن آب در میان ماسه های روان ،
طبیعت زیبایی در این منطقه ایجاد کرده و سبب شده گردشگران زیادی به خصوص آن هایی
که علافه مند به سافاری با ماشین های آف رود هستند به سمت خود بکشاند و در کنار
لذت بردن از کویر از موهبت زیبایی تالاب هم بی نصیب نمانند . تالاب پساب با ایجاد
کردن فضایی برای پرندگان عبوری و مهاجر زیباییش را دو چ
همانگونه
که از نامش پیداست تالابی در قلب کویر یزد که در اثر رهاسازی آب های تصفیه خانه
فاضلاب ایجاد شده. تالاب پساب به دلیل قرار گرفتن آب در میان ماسه های روان ،
طبیعت زیبایی در این منطقه ایجاد کرده و سبب شده گردشگران زیادی به خصوص آن هایی
که علافه مند به سافاری با ماشین های آف رود هستند به سمت خود بکشاند و در کنار
لذت بردن از کویر از موهبت زیبایی تالاب هم بی نصیب نمانند . تالاب پساب با ایجاد
کردن فضایی برای پرندگان عبوری و مهاجر زیباییش را دو چ
کلینیک مشاوره خانواده به افراد کمک می کند تا خانواده‌ی سالم تر، شادتر و آرام تری بسازند. خانواده‌ی سالم، خانواده‌ای است که اعضایِ آن کنار هم نه تنها صمیمیت، آرامش و لذت را تجربه کنند بلکه به پیشرفت و توسعه‌ی فردی برسند. انتخاب یک کلینیک مشاوره خانواده حرفه ای، می تواند ابعاد مختلف زندگی شما را تغییر دهد، اصلاح کند و پرورش دهد..
ادامه مطلب
دو جداره عبارتی است که در ساخت و ساز و بهسازی منزل بسیار فراگیر است و به نظر می رسد نیازی به معرفی ندارد. اما برای درک فواید آن، ابتدا مهم است که دقیقاً آنچه را که هست درک کنیم.به عبارت ساده، از شیشه دو جداره در انواع تاسیسات شیشه ای (بخصوص پنجره) استفاده می شود و شامل دو صفحه شیشه ای در همان قاب است که توسط چسب پلی سولفاید به هم متصل می‌شوند و میان آنها یک لایه نازک هوا (خلاء) یا بعضاً گاز بی اثر مانند آرگون وجود دارد. پنجره های دو جداره، سرما ر
نیروهای جهاد، سریع خاکبرداری را شروع کردند ... به نوبت خانه های مردم را می ساختند. مردم هم کمکشان می کردند و برایشان غذا می پختند. تا وقتی خانه ها درست شود، با چوب و شیروانی برای خودمان کپر درست کردیم. حتی داخلش را گِل و گچ کردم و خوشگل شد. 

یک روز آمدند  گفتند امروز نوبت شماست تا خانه تان را بسازند و بعد کاغذ و خودکار دستشان گرفتند و گفتند: اینجا خانه علیمردان حدادی است، دلم پر از شادی شد. خانه ها را با سنگ و چوب و تخته بالا آوردند. هر روز برایشا
مقاومت در پس آخرین نور امید!اگر از طرفداران بازی Dead Island باشید، قطعا احساس غریبی با گیم پلی و محیط بازی Dying Light نخواهید داشت.بازی Dying Light یک بازی در سبک مقاومتی-ترسناک اول شخص است که بازیکنان باید از تمامی توان خود استفاده کنند تا با تابش نخستین آفتاب صبحگاهی در یک دنیای وسیع و پر از خطر برای بقا مبارزه کنند. در طول روز، بازیکنان باید از یک محیط شهری گسترده که توسط انسان‌های مبتلا به یک ویروس اهریمنی تصرف شده است، عبور کنند و آذوقه‌ی مورد نیاز
پسر کوچکی در مزرعه ای دور دست زندگی می کرد هر روز صبح قبل از طلوع خورشید از خواب بر می خاست و تا شب به کارهای سخت روزانه مشغول بود. هم زمان با طلوع خورشید از نرده ها بالا می رفت تا کمی استراحت کند. در دور دست ها خانه ای با پنجره هایی طلایی همواره نظرش را جلب می کرد و با خود فکر می کرد چقدر زندگی در آن خانه با آن وسایل شیک و مدرنی که باید داشته باشد لذت بخش و عالی خواهد بود. با خود می گفت: اگر آنها قادرند پنجره های خود را از طلا بسازند پس سایر اسباب خا
پارسال چند روز بعد از امروز بود که به مریم گفتم: بیست و سه سالگی باید سن خوشی های کوچک و غم های درست حسابی باشد. در این یک سال خوشی های کوچک بسیاری را تجربه کردم اما الکی هم زیاد غصه خوردم. دلم می خواست غم های درست حسابی بستری شود برای رشد کردن و جوانه زدن. تازه این اواخر یاد گرفتم که باید برای غصه ها کاری کنم و در آن ها نمانم که بستر رشد شوند. رد شوم و بگذرم و بگذارم که بسازند. هنوز درباره ی بیست و چهار سالگی با کسی حرف نزده ام. همیشه فکر می کردم قب
باغ
گنبد سبز " سه اثر تاریخی که  از قرن
هشتم هجری به جای مانده است . این منطقه در محل به دروازه کاشان مشهور است و گنبد
های آن نیز به گنبد های دروازه کاشان معروفند . مجموعه‌ی مقابر گنبد سبز قم، متشکل
از سه آرامگاه است که در مجاورت یکدیگر قرار گرفته‌اند.
دو گنبد از این مجموعه ؛ با توجه به کتیبه های تاریخی موجود ؛ مدفن امرای خاندان
علی صفی – فرمانروایان مستقل قم در قرن هشتم ه . ق است . باغ گنبد سبز در بخش شرقی
شهر قم ، انتهای خیابان چهار مردان، جنب گ
باغ
گنبد سبز " سه اثر تاریخی که  از قرن
هشتم هجری به جای مانده است . این منطقه در محل به دروازه کاشان مشهور است و گنبد
های آن نیز به گنبد های دروازه کاشان معروفند . مجموعه‌ی مقابر گنبد سبز قم، متشکل
از سه آرامگاه است که در مجاورت یکدیگر قرار گرفته‌اند.
دو گنبد از این مجموعه ؛ با توجه به کتیبه های تاریخی موجود ؛ مدفن امرای خاندان
علی صفی – فرمانروایان مستقل قم در قرن هشتم ه . ق است . باغ گنبد سبز در بخش شرقی
شهر قم ، انتهای خیابان چهار مردان، جنب گ
می خواستم اینجا را ترک کنم. قصه هایم برای تو را بگذارم و بروم جایی دیگر با اسمی جدید بنویسم اما نتوانستم. این وبلاگ را دوست دارم؛ نوشتن را دوست دارم و بیشتر از این دو ماندن را. خوشحالم که از هیجان تصمیم نگرفتم و اینجا را نبستم. هنوز هم خسته ام. دست کشیدن خستگی دارد؛ اما خشمگین نیستم. فقط غمیگنم و امیدوارم حالم بهتر شود. کمتر گوش داده ام؛ کمتر حرف زده ام و بیشتر نوشته ام و دیده ام. می خواهم که این روزها در وجودم حل شوند و عارفه ی بهتری از من بسازند.
    دسترسی بدون محدودیت به نرم‌افزار یکی از مهم‌ترین اصول و قوانین آزادی نرم‌افزار است. طبق این اصل همه افراد فارغ از محل زندگی و سایر خصوصیاتشان آزاد اند که بتوانند از نرم‌افزار مورد نظر استفاده کنند. به احتمال زیاد همه شما تا به حال با خطای 403 یا «شما اجازه دسترسی به محتوای درخواست شده را ندارید»  مواجه شدید و این خطا به این معنی است که شرکت ارائه کننده خدمات شما را از دسترسی به محتوای مورد نظر محروم کرده‌است. این مسئله یکی از مشکلاتی اس
تماشای رفتارت با آدم‌های دیگر، به طرز شرم‌آوری لذت‌بار است. رفتار تو و رفتار همه‌ی شما خدایانِ مشترک در یک‌تا نقصِ یک‌تا نبودن. عیبی ندارد، یک‌تا پرستی مد نیست. همان یک‌تا نقصی را می‌گویم که من برای پرستیدنتان، باید بتوانم پاکش کنم، جمعتان کنم، هرکدام را در تن و پیکره‌ی دیگری بجویم و بیابم و بنشانم. عیبی ندارد، شرک توی خونم نشسته، مدت‌هاست. آیات ابتداییِ سوره‌ی توبه هم خون مرا حلال کرده‌اند. اما تا به حال کسی اندازه‌ی تو عرضه‌ی ری
بازار
خان یزد از جمله بناهای تاریخی است که به دوره قاجاریه تعلق دارد و در دوران
پادشاهی ناصرالدین شاه قاجار ساخته شده است. بازارخان مجموعه ای از بازارها ، حمام
، میدان و مدرسه های تاریخی است. از ویژگی های جالب توجه بازار خان یزد وجود تیمچه
های( حیاطی است که چهرطرف آن مغازه یا اتاق دارد) بسیاری که هنوز پس از گذشت
سالیان متمادی  مشغول فعالیت  هستند. همچنین بازار خان یزد دومین بازار
تاریخی ایران بعداز بازار سنتی تبریز محسوب می شود.  همه این زیبا
یزد
به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده تجاری و پرتردد ابریشم  از قدیم الایام مورد توجه بسیاری از تاجران بوده
و همین سبب شده که بازار های متعددی در دل این شهر زیبا پدیدار شود. ازجمله این
بازارها بازار تبریزیان یزد است که متعلق به دوران قاجاریه است. بازار تبریزیان
یزد درانتهای بازار پنجه علی قرار دارد. بنای 
بازار از آجر ، خشت ، گل  و گچ می
باشد. طاق های هلالی شکل و درهای چوبی 
حجره ها مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد. همه این زیبایی
یزد
به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده تجاری و پرتردد ابریشم  از قدیم الایام مورد توجه بسیاری از تاجران بوده
و همین سبب شده که بازار های متعددی در دل این شهر زیبا پدیدار شود. ازجمله این
بازارها بازار تبریزیان یزد است که متعلق به دوران قاجاریه است. بازار تبریزیان
یزد درانتهای بازار پنجه علی قرار دارد. بنای 
بازار از آجر ، خشت ، گل  و گچ می
باشد. طاق های هلالی شکل و درهای چوبی 
حجره ها مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد. همه این زیبایی
خانه
سنتی لار یهای یزد یکی از بناهای تاریخی وبسیار زیبایی است که در طی رفت و آمدهای
لاری هایی که ازسمت فارس به یزد برای تجارت می آمدند ساخته شده است. با قدم گذاشتن
به درون خانه لاری ها معماری های زیبا و شکیل یزدی در جای جای خانه به چشم می
خورد. ویژگی هایی مانند حفظ حریم خانه ، چیدمان اصولی فضاهای خانه درکنارهم، شیشه
های رنگی و پنجره های ارسی و اتاق های ایینه کاری و نقاشی شده بسیاری دلبری می
کند. خانه لاری ها در محله فهادان یزد قرار دارد. قدمت خا
آدمها فکر می کنند ؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند ، جورِ دیگری زندگی می کنند . شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود . فکر می کنند می توانند همه چیز را از نو بسازند ، محکم و بی نقص ! اما حقیقت ندارد..اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم ، اگر قدرتِ تغییر کردن را داشتیم ، اگر آدمِ ساختن بودیم ، از همین جای زندگیمان به بعد را مى ساختیم !آنتوان دوسنت اگزوپری
خب این چند روز دوباره شلوغی های خودشو داشت، از شبی که تو خونه خاله ط سر شد، باغذاهای خوشمزه
سن مناسب کودکان برای گفتار درمانی
شروع صحبت در بین کودکان یک ساله به صورت تک کلمه ای اتفاق می افتد. با افزایش سن کودک به 18 ماهگی، از تعداد کلمات بیشتری می‌تواند استفاده کند. کودکان دو ساله قادرند جمله های دو کلمه ای بسازند. با افزایش سن کودک، می تواند تعداد کلمات و جملات بیشتری را در گفتار خود استفاده کند. رشد زبانی مانند سایر توانایی های کودک با بزرگتر شدن و افزایش سن بهتر می شود، در این مطلب به بررسی سن مناسب کودکان برای گفتار درمانی اشاره
موزه
آآب در نزدیکی میدان امیر چخماق
یزد قرار دارد.  این موزه در یکی از خانه
های قدیمی شهر یزد برپا شده است. خانه ای قدیمی معروف به خانه کلاهدوزها ، که
درسال 1379 و همزمان با برگزاری نخستین همایش کاریزها تبدیل به موزه آب شد تا
اهمیت و جایگاه والای آب در حیات انسان را به مردم نشان دهد. گردشگران با ورود به
موزه آب می توانند به تاریخ  چند هزار ساله
آب در شهر یزد پی ببرند. وجه تمایز موزه آب یزد از دیگر موزه های آب وجود یک رشته
کاریز آب 100ساله است که روزگ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها